Prezentacja psa i suk z naszej hodowli:

Dorosłe psy i suki w naszej hodowli posiadają rodowody.

Remi ARKADIA - dorodny, bardzo mocny samiec, potężny, w kłębie 72cm, duża samcza głowa z ciemną maską, ciemnym oku, pełen koloru i pigmentu. Kątowanie przednich i tylnych kończyn bardzo dobre, zad lekko opadający, psychika twarda i pewna. Remi jest synem: NAZIR z Łyszkowickiej ALSATIAN i Cyga ARKADIA.

ZUZA Wizen - duża, mocna suka o bardzo dobrym wyrazie rasy, ucho sztywne, dobrze ustawione, pełna koloru i pigmentu, zad długi, opadający, kątowanie kończyn tylnych bardzo dobre, psychika pewna, nerwy i usposobienie normalne. ZUZA jest córką BINGO Peter i PRIMKA Fezo.

Figa Ergo - dorodna, mocna suka, bardzo mocna głowa z ciemną maską, ciemne oko, twarde, bardzo dobre ucho, doskonały wyraz rasy, bardzo mocny grzbiet, dobrze położony zad. Psychika mocna, charakter twardy i pewny, szata pełna koloru i pigmentu. Figa jest córką DOGI Rosochatka i TOLA Czarna - Perła. Po szkoleniu na agresję i posłuszeństwo.

Kora, Książenickiego Wzgórza UCI. Suka mocniej budowy, z dobrym pigmentem, linia grzbietu i kontowanie kończyn bardzo dobre, ogon długi ładnie noszony, oko ciemne, ucho sztywne dobrze osadzone, pełna temperamentu i wyrazu. Kora jest wnuczką V YOS v Haus Salihin wicemistrza świata z 2009 roku.

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które będą dostępne od marca 2016 roku- pod numerem 502 639 446 lub 504 244 261 lub skontaktować się mailowo: ewikw2@op.pl .

Budy do obejrzenia i ewentualnego kupna w okolicach Radomia. Termin realizacji zamówienia do 3 dni roboczych. Budy dostarcza kurier w całości, złożone, gotowe do bezpośredniego użytku. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 502 639 446 lub 504 244 261.